Zeli Fishing partner naší vody

Po necelém roce jsme opět navštívili naší partnerskou vodu Sportovní rybolov Kubšovka. I když to první den vypadalo velmi nadějně, nebyli jsme tak úspěšní jako minule. Na Kubšovku jsme přijeli v pondělí 10. Července asi v 11 hodin dopoledne. Bylo úmorné teplo, a tak jsme naprosto v klidu vyskládali všechny věci z auta a navozili je do chatky. Poté jsme se zabydleli a připravili vše k rybolovu. Já jsem si stoupnul na břeh co nejblíže k vodě a chvíli pozoroval, jak se ryby ukazují na hladině. Asi v pravé poledne jsme rozkrmily dvě místa a nahodili první prut. Říkali jsme si, že v takovém horku bude aktivita nulová, a že záběry začnou chodit až v podvečer. To jsme se však zmýlili. Ještě než se do vody dostal druhý prut, přišel záběr, ale ryba se u břehu vypnula. To však zdaleka nebylo vše. Oba pruty se prakticky ve vodě moc nepotkávaly, jelikož od 13 hod. do 20 hod. se na podložku podívalo 7 jeseterů od 60 cm do 130 cm a dalších 8 se jich vyřízlo. A však po 20 hodině nastalo úplné ticho. Jelikož se již žádné záběry nepřicházely a my byli unavení z tří hodinové cesty, z horka a z bláznivého odpoledne, vytáhly jsme o půlnoci pruty a šli spát.

V úterý se nic zvláštního nestalo. Celý den se střídal déšť s horkem a ryby nás úplně ignorovaly. První a jediný záběr přišel až ve 22:30 a podařilo se zdolat kapříka 4 Kg a to bylo vše.

Ve středu bylo opět horko, ale my si veškeré štěstí vybrali hned první den, protože během dne se povedlo zdolat jednoho kapříka 5 Kg a metrového jesetera. V podvečer přišla ještě neuvěřitelná jízda, ale ryba se rozhodla, že se nezastaví a po chvíli marného boje nevydržel návazec.

Ve čtvrtek, v den odjezdu se nestalo už vůbec nic, a tak jsme vše naskládali do auta, asi kolem 12:00 se rozloučilo slovy „Ahoj za rok“ a vyrazili k domovu.

Nejúčinější nástrouhou bylo boilies Mikbaits Spiceman WS2, na které se chytilo 7 ryb, 2 ryby se chytly na novinku Gangster G7 a 1 ryba na Fanaticu Koi.

PS: Omlouváme se za tak málo fotek, ale v pondělí bylo opravdu takové horku, že jsme nechtěli každou rybu tahat na břeh a kapříci byli chycení v dešti a to se zase nechtělo pózovat nám.

Za CT ZeliFishing Big Boss Milan Zeli Zelinka